Torba do wózka

Aktywne filtry

Przyjście dziecka na świat to wydarzenie, które całkowicie odmienia dotychczasowe życie rodziców. Tyczy się to zwłaszcza mamy, która z racji noszenia swojego dziecka pod sercem tworzy z nim szczególną więź — stale pogłębianą podczas wspólnych kąpieli, zabaw i innych czynności wykonywanych w domu. Prawdziwym wyzwaniem są jednak spacery, na których mama nie ma aż tak łatwego dostępu do pieluszek, jedzenia, napojów czy ulubionych zabawek maluszka. Przechowywanie ich w torebce zawieszonej na ramieniu nie jest ani wygodne, ani praktyczne, bo jeśli pociecha odczuje głód lub pragnienie, istotne będzie natychmiastowe zaspokojenie jego potrzeb.

Praktyczne torby w różnych rozmiarach

Jak zapobiec powyższym problemom? Rozwiązaniem są praktyczne torby do wózka dziecięcego dla mamy, które przydadzą się nie tylko podczas spacerów, ale również w codziennej opiece nad maluszkiem. Oferowane przez nas modele dostępne są w dwóch rozmiarach — małym i dużym, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Jeśli planujesz wyjątkowo długi spacer, to polecamy zakup dużych toreb, ponieważ z racji największej pojemności z łatwością umieścisz w nich wszystkie niezbędne akcesoria. Co więcej, wcale nie trzeba trzymać ich na ramieniu — długie i wytrzymałe rączki umożliwiają zawieszenie torby do wózka dziecięcego, co z pewnością docenisz podczas dłuższych spacerów.

Torby w bogatym wzornictwie

Dostępne w naszym sklepie torby do wózka dziecięcego wykonano z wodoodpornego poliestru — tkaniny, której nie szkodzi działanie wody czy wilgoci, co przyda się, jeśli Ciebie i Twoje dziecko nagle zaskoczy niepogoda. Ponadto poliester jest w stanie przetrwać liczne rozciągnięcia i zadrapywania, zwłaszcza przy wyjątkowo niespokojnej pociesze. Ty też szybko docenisz ten materiał, gdyż poliester jest bardzo łatwo utrzymać w czystości — wystarczy wrzucić go do prania i wysuszyć. Poza praktycznością ważna jest też estetyka, dlatego torby widoczne w naszym asortymencie dostępne są w bogatym wzornictwie – mamy m.in. motywy z kwiatami i zwierzętami, których kolorystykę możesz dopasować do dziecięcego wózka. Co wybierasz? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie!

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło