Pościele, kocyki i otulacze

Aktywne filtry

Każde łóżeczko, gondola, kołyska czy spacerówka muszą posiadać specjalne dziecięce pościele dla niemowląt. Służą one zwłaszcza wygodzie noworodka, ale także spełniają estetyczne wymagania rodziców. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie akcesoria dla chłopca i dziewczynki potrzebne do codziennego ich funkcjonowania, zwłaszcza w okresie niemowlęcym. Zachęcamy do zapoznania się z rozległą ofertą!

Jakie pościele i kocyki znajdziesz w sklepie Fipoli.pl?

W sklepie internetowym Fipoli.pl mamy do zaoferowania przede wszystkim taką pościel dla chłopca i dziewczynki jak:
- kocyki (muślinowe, bambusowe)
- pościel dziecięca z wypełnieniem lub bez wypełnienia (do gondoli, wózków, łóżeczek), z falbankami lub bez nich, z zamkiem albo na guziki.

Wszystkie z wymienionych artykułów dla niemowląt pochodzą z Polski i są szyte ręcznie na miejscu. Składają się z najwyżej jakości materiałów i zwykle są dwustronne. Dużą zaletą tych produktów jest nie tylko wygoda oraz miękkość, ale także estetyczne i modne wzory. Wśród prezentowanych produktów dla dziewczynki i chłopca znajdziesz m.in. takie dziecięce szablony, jak:
- eukaliptus,
- dmuchawce,
- hortensje,
- sarenki,
- leśne zwierzątka,
- baletnice,
- misie i inne.

To tylko jedne z niewielu naszych propozycji. Wszystkie wymienione artykuły można zakupić w zestawach lub kolekcjach, czyli dobrać określone wyroby w takim samym designie. Wybór jest ogromny!

Co wyróżnia firmę Fipoli.pl na tle innych sklepów dziecięcych?

Jako renomowana firma produkująca pościele dla niemowląt zapewniamy produkty najwyższej jakości, ponieważ wiemy, jak ważne jest, aby pociechy czuły się komfortowo już od pierwszych miesięcy życia. Prezentowane przez nas wyroby składają się ze 100% bawełny premium, co oznacza, że są to niezwykle wygodne materiały dla chłopca i dziewczynki umożliwiające swobodne oraz spokojne drzemanie. Przede wszystkim są miękkie, pozwalają na regulację temperatury i oddychanie dziecięcej skóry. Do tego nasze wzory dla niemowląt są modne i estetyczne. Zachęcamy do przejrzenia oferty i dokonania zakupu w sklepie!

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło