Otulacze bambusowe

Aktywne filtry

Doskonale wiemy, że najmłodsze dzieci potrzebują czasu, by przystosować się do zupełnie nowego otoczenia, poza brzuchem mamy. Mogą w tym pomóc nasze otulacze bambusowe, które szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku noworodków oraz niemowląt, które potrzebują bliskości i ciepła, kojarzonego z kojącymi objęciami mamy.

Naturalny bambus, który wykorzystaliśmy do stworzenia naszych produktów, wyróżnia się doskonałymi parametrami, które doceni każdy rodzic. Materiał ten posiada właściwości antygrzybiczne i hipoalergiczne, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla delikatnej skóry maluszka. Dodatkowo cechuje się również właściwościami antystatycznymi, co sprawia, że nie gromadzi roztoczy i kurzu. Otulacz bambusowy zapewni każdemu niemowlakowi optymalną temperaturę latem, pozwalając skórze oddychać i chroniąc ją przed promieniami UV.

Sprawdź pełną ofertę naszych produktów, które zachwycą Cię nie tylko doskonałą jakością, ale także pięknym wykonaniem. Proponujemy bowiem pośród nich szeroką gamę wzorów i motywów, stworzonych z myślą o każdym maluszku.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło