Wzornik materiałów

Bawełna premium

Jest to bawełna o gramaturze 153g produkowana w Polsce. Drukowana jest cyfrowo co sprawia, że wzór się nie spiera, nie farbuje, a kolory i wzory są najwyższej jakości. Dodatkowo posiada certyfikat Öeko-Tex Standard100, wiec jest wolna od szkodliwych substancji.

Velvet pikowany

Velvet gładki

Wafelek bawełniany

Wafelek bawełniany ma charakterystyczną struktury drobnych kwadratów na wzór wafla. Materiał jest oddychający, przewiewny, ciepły, ale co najważniejsze naturalny. Bawełna absolutnie nie jest sztywna, a bardzo miękka 🙂 Doskonale wchłania wodę i szybko schnie. Polecamy dla alergików. Gramatura: 250g/m2-100% bawełna.

Muślin

Muślin zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu skóra dziecka oddycha. Muślin bawełniany jest materiałem niezwykle trwałym, a z każdym kolejnym praniem coraz bardziej miękki- to właśnie wyróżnia tę tkaninę od innych.
Muślin to jest także ekologiczny – jako, że jest to tkanina naturalna, nie uświadczymy w niej żadnych domieszek substancji chemicznych. Polecamy dla alergików. Gęstość 140g/m2

Bawełna premium- jednokolorowa

Bambus

Bambus o wysokiej gramaturze 180g /m2 odpowiedni na artykuły dla niemowląt. Idealnie sprawdzi się w porze wiosenno-letniej na otulacze bambusowe, wkładki do fotelików i wiele innych produktów. Bambus posiada właściwości termoregulacyjne, oznacza to, że w lecie materiał przyjemnie chłodzi i nie przegrzewa dziecka, a w zimie daje więcej ciepła. Tkanina doskonale chłonie wilgoć i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Poliester wodoodporny

Jest to wodoodporna tkanina z której wykonujemy torby do wózka, śpiworki zimowe oraz mufki. Poliester jest mocny i wytrzymały. Bardzo łatwy w czyszczeniu. Tkanina o gramaturze 185g/m2