Otulacz do fotelika samochodowego

Aktywne filtry

Dla każdego rodzica najważniejszy jest komfort maluszka szczególnie podczas podróży. W okresie jesienno-zimowym warto zadbać o to, aby ochronić noworodka przed niskimi temperaturami czy mrozem. Dbając o wygodę naszych pociech, stworzyliśmy kolekcję zimowych otulaczy do fotelika, które fantastycznie sprawdzą się nie tylko w aucie, ale również na spacerach. Wykonany z wysokiej jakości bawełny premium oraz velvetu chroniącego przed wiatrem otulacz do fotelika na zimę idealnie nadaje się jako przyjemne, ciepłe okrycie dla dziecka. Zapraszamy do zakupów!

Piękny i praktyczny otulacz do fotelika na zimę

Proponowane przez nas akcesoria nie tylko uroczo wyglądają, ale mają wiele innych, praktycznych zalet. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i są świetnym okryciem gwarantującym maluszkowi wygodę i ciepło, zarówno podczas jazdy samochodem, jak i porannych lub wieczornych spacerów. Otulacz do fotelika samochodowego z powodzeniem może też zastąpić zimowy kocyk czy kurteczkę – aby przejść z samochodu do domu, wystarczy tylko przykryć maluszka! Sprawdź, jak wiele wariantów oferujemy i wybierz jeden z nich!

Niezawodne otulacze do fotelika – ulga dla dzieci i rodziców

Zaletą proponowanych artykułów jest ich niezwykła wszechstronność. Dlatego otulacz do fotelika na zimę sprawdzi się również na wiosnę, lato i jesień. W okresie zimowym zadba o komfort i zapewni dziecku ciepło. Wszystko dzięki certyfikowanemu, ręcznie szytemu materiałowi, który dobrze trzyma ciepło jednocześnie nie doprowadzając do dyskomfortu i zapocenia maluszka. Rodzice też odczują ulgę, ponieważ będą mogli zrezygnować z często problematycznego i czasochłonnego ubierania i rozbierania dziecka przy każdej podróży czy wyjścia z auta.

Bezproblemowy montaż do siedzenia

Otulacz do fotelika na wiosnę, lato, jesień i zimę należy zamontować do fotelika i przełożyć przez specjalne otwory pasy bezpieczeństwa. Następnie należy ułożyć maluszka na śpiworku i zapiąć pasy. W ten sposób rodzice zapewnią swojemu dziecku zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo podczas długiej jazdy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu FIPOLI

Puchaty otulacz do fotelika na lato, wiosnę, jesień i zimę to polecany przez nas dodatek do dziecięcej wyprawki. Wszystkich rodziców zapraszamy serdecznie do zapoznania się z licznymi wariantami kolorów i wzorów, które można dopasować do motywów kojarzących się z wiosną, latem czy jesienią. Zachęcamy też do odwiedzenia pozostałych naszych kategorii i sprawdzenia aktualnych promocji.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło