Zestaw MAXI

Aktywne filtry

Każdy rodzic doskonale wie, jak ważne jest przygotowanie się do przyjścia na świat nowego członka rodziny. My również to wiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zestawów wyprawkowych Maxi, w których nie zabraknie niczego, czego możesz potrzebować w pierwszych dniach, tygodniach, a nawet miesiącach życia swojego maluszka.

Wśród naszych propozycji znajdziesz komplety wykonane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów takich jak bawełna oraz muślin. Dzięki ich zastosowaniu możesz mieć pewność, że kocyki, rożki, kołderki, pościele i inne tekstylia, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są w pełni bezpieczne dla maluszka, chronią jego delikatną skórę przed podrażnieniami i pozwalają jej oddychać.

Poza samymi tekstyliami, w zależności od tego, który model kompletu wybierzesz, zestaw wyprawkowy Maxi składa się także z takich akcesoriów jak ochraniacze i warkocze do łóżeczka, pokrowce na przewijak, kosze do przechowywania, organizery, otulacze, kokony czy śpiworki. Wszystkie dostępne w różnych wersjach wzorów, abyś z łatwością mógł je dopasować do stylistyki pokoju swojego maluszka.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło